Міжнародний благодійний фонд
допомоги дітям сиротам "Надія"

"Чужих дітей не буває"

Катанова Н.В.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Навчається у магістратурі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Інституту української філології та літературної творчості ім. А. Малишка, голова студентської ради та голова волонтерської групи Фонду.

Тетяна згадує: «Ми, студенти Інститутів української філології та іноземної філології другий рік поспіль на день Святого Миколая проводимо акцію під гаслом «Подаруй дитині свято». В цей день ми відвідуємо дитячі будинки.

В цьому році ми працювали з дітьми дитячих будинків «Берізка» та «Моя родина» Києво-Святошинський район міста Києва. Фонд офіційно звертався за допомогою до великих українських кондитерських корпорацій, але вони відмовили виділити для діточок сиріт подарунки з солодощами, так як у них закінчився ліміт на благочинність та благодійність. Тому, ми зрозуміли, що діточкам треба робити свято за свої кошти, тобто кошти з студентського середовища. По одній дві гривни зібрали близько 900 гривень, закупили печиво, цукерки, соки та зробили діточкам справжню казку.

Ми хочемо звернутися до студентства України та молоді, не залишайтеся байдужими, і хай ніколи у Вас не буде ліміту на благочинність, благодійність та людяність. Долучайтеся до нас, адже діти – це наше майбутнє!!!

Контактна інформація:
тел. роб: +38(044) 425 90 80;
моб. тел: +38(066) 549 33 41;
e-mail: foundnadiya@gmail.com

В дитячому будинку «Моя Родина»: