Міжнародний благодійний фонд
допомоги дітям сиротам "Надія"

"Чужих дітей не буває"

Катанова Н.В.

Привітання до 8 березня

Опубліковано: 12.03.2018

     

     

      Дорогі, Жінки: матері, сестри. Користуючись нагодою хочу привітати Вас від імені «Міжнародного благодійного фонду допомоги дітям сиротам «Надія» з Міжнародним жіночим святом 8 березня і побажати кожній з Вас міцного здоров’я, щастя, благополуччя, вдачі, творчої наснаги, бо виконувати місію жінки-матері це велика творчість, постійний аналіз, імпровізація відносин, вміння в кожній ситуації бути мудрою, толерантною, стриманою, бути берегинею домашнього затишку. Від Вас, дорогі Співвітчизниці, залежить міцність сім’ї і щастя Наших дітей. Хоча ми всі жінки-берегині, але в Україні існує проблема сирітства.

     Ми пропонуємо провести в Україні благодійну акцію, котра б мала назву: «Не залишайте сиріт на одинці з гіркою долею» і запрошуємо до співпраці з такою категорією дітей, бо на нашу думку чужих дітей не буває і якщо такі діти потребують уваги, активного втручання в їх життя, навчання та виховання, то Ваша допомога і дії в цьому напрямку, дорогі матері і сестри, Жінки, принесуть особливі плоди людяності, чутливості не тільки в душах цих дітей, а і в наші: ми поборемо байдужість, неуважність не тільки до цієї категорії діточок, але й самих до себе, тільки через любов до ближнього можна пізнати і полюбити себе. Задумайтеся, дорогі Жінки, часто занурюючись в життєві проблеми ми не помічаємо перш за все себе і стаємо байдужими і черствими.

      Фонд «Надія» закликає всіх небайдужих Жінок, де б Ви не були: в селі, в селищі міського типу чи в місті, поверніться обличчям до цих діточок і вони Вам віддячать своєю любов’ю, радісною посмішкою, особливою дитячою увагою. Це ж діти, які з раннього дитинства позбавлені материнської та батьківської любові, ніжності, матеріальної стабільності. Правда, вони ще маленькі, але в кожного вже своя гірка доля, кожен по-своєму переживає і оплакує її, не розуміючи, що з ними коїться в цьому світі, а головне в силу свого віку і маленького досвіду нічого не можуть не зробити, не виправити. Ці дітки повністю залежать від нас: від нашого досвіду, нашого розуміння подій, понять, знань, і якщо ми чесні, добропорядні, доброзичливі, співчутливі - ми зможемо в них своєю добротою розмножитися в сотні разів. Тому, звертаємося до Вас, дорогі Жінки, берегині доброти та благополуччя, давайте разом будемо долати грубість, не вихованість, байдужість.

      Ми з великою вдячністю підтримаємо всі пропозиції Жінок України і Всесвіту, во благо дітей, і обов’язково відзначимо Ваші добрі справи на нашому сайті. Нехай ці діти, повірять в добро, безкорисливість і кожен з них в майбутньому буде добрішим, людянішим, наполегливішим в прагненні зробити цей світ кращим.

        Ми вдячні за всяку увагу до наших слів і готові до співпраці.

       З повагою до кожної Жінки, Матері-Берегині, готової встати на захист сироті. Ще раз, дорогі, любі Жінки, вітаємо Вас зі святом ВЕСНИ – 8 БЕРЕЗНЯ.

Правління Фонду «Надія» та Президент Фонду,

кандидат педагогічних наук Катанова Н.В.

P.S. e – mail: foundnadiya@gmail.com

e – mail: nv_katanova@ukr.net

www.01.org.ua