Міжнародний благодійний фонд
допомоги дітям сиротам "Надія"

"Чужих дітей не буває"

Катанова Н.В.

Привітання з Днем Усиновлення

Опубліковано: 30.09.2017
Привітання з усиновленням

      Діти   Дитячого   будинку   сімейного   типу   Дагдій  Таїсії  Олексіївні,   яка   виховала   14 дітей,   м. Ладижина,   Вінницької  області  вітають   всіх   усиновителів   України   з   цим  прекрасним   і   благородним   Днем   усиновлення!

     30 вересня День святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. В нашій державі 30 вересня відзначається ще й Днем усиновлення в Україні. Цей день символізує милосердя, сподівання та надію людини на краще життя, а дитині, яка залишилася без підтримки найрідніших людей – усиновлення, опікунство, наставництво дарує затишок, любов та турботу.

      Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям сиротам «Надія» був створений в Україні 09.07. 2015 року з ініціативи студентів волонтерів вищих навчальних закладів України із числа сиріт. Фонд «Надія» опікується дітьми, які залишились без батьків, позбавлені материнської любові, ніжності, турботи та матеріальної стабільності. Головна мета Фонду - дати таким дітям відчуття повноцінного життя.

     Співзасновники, волонтери, працівники Фонду «НАДІЯ» щиросердечно дякують всім громадянам України, які не байдужі до людського горя, мають дар співчувати і допомагати іншій людині, особливо дітям, як майбутньому нашої країни. Хочемо подякувати сьогоднішнім і майбутнім батькам-усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям, вихователям-наставникам, які самовіддано, без вагань дбають про долю кожної дитини, яка залишилась без мудрої поради рідної людини. Ваше благородство і самовідданість заслуговують на безмежну вдячність.

      Я, як Президент Фонду «НАДІЯ», як хрещена мати хлопця сироти, змогла дати дитині вищу юридичну освіту, який зараз в лавах Збройних Сил України, хочу звернути увагу майбутнім усиновителям на те, що шлях батьківства та материнства до дітей сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки не легкий і бувають такі часи, коли здається, що неможливо витримати, але ми повинні вміти керувати емоціями, постійно внутрішньо вдосконалювати себе і поряд з собою дітей, виховувати в них людяність, гідність, великодушність та порядність і це найблагородніша місія усиновителя.

      З великою повагою і вдячністю до Вас:

Президент Фонду «НАДІЯ», кандидат педагогічних наук                                                                  Катанова Н.В.