Міжнародний благодійний фонд
допомоги дітям сиротам "Надія"

"Чужих дітей не буває"

Катанова Н.В.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Освіта: вища

Трудова діяльність:

01.06.2005 – 31.08.2005 Концерн RAINFORD. Посада: консультант з питань продаж.

01.05.2007 – 15.01.2011 Апарат депутатської фракції «Блок Віталія Кличка» у Київській міській раді V-VI скликань. Посади: від спеціаліста сектору опрацювання звернень фізичних та юридичних осіб до заступника керівника Апарату.
01.08.2011 – 30.04.2012 – РНМК Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Посада: радник директора; методист.

Громадська діяльність:

Голова Наглядової ради Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям сиротам «Надія»; Радник Голови Правління Міжнародної громадської організації «Міжнародне Товариство Прав Людини – Українська секція» (МТПЛ-УС); Член Президії – Відповідальний секретар Федерації шашок України.

8 січня 2007 – по теперішній час Федерація шашок України (ФШУ). Посада: радник президента – голова секретаріату
11.09.2008 – 2014 рік – Депутатська фракція «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» у Київській міській раді VI скликання. Посада: помічник-консультант депутата Київради
13.01.2010 – 2014 рік – ВГО «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Посада: заступник виконавчого директора по взаємодії із судами та правоохоронними органами

Досвід роботи у виборних органах:
Був помічником-консультантом народних депутатів України з питань діяльності правоохоронних органів та судів, запобігання та протидії корупції; входив та входить до ряду консультативно-дорадчих органів при Міністерствах та відомствах, зокрема:
з 2008 року – член громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації);
2009-2011 рр. – заступник голови громадської ради при ГУ МВС України в м. Києві;
2011-2013 рр. – заступник голови Громадської ради при МВС України;
З 2012 року – член Громадської ради при Державній міграційній Службі України;
З 2013 року – член Громадської ради при Міністерстві юстиції України (Голова Комітету з питань діяльності правоохоронних органів, запобігання та протидії корупції; Заступник Голови Комітету з питань очищення влади (люстрації) ).
2013-2015 рр. – член Громадської ради при Міністерстві доходів та зборів України.
З 2015 року – Голова Громадської ради при Державній казначейській службі України.
З 2015 року – член Громадської ради при МВС України.
З 2015 року – Заступник Голови Громадської ради при Державній екологічній інспекції України.
Відомий громадський діяч, який багато років активно працює в громадському секторі, як експерт, аналітик на благо вітчизни.
Вніс значний вклад в забезпечення законності та гуманізації діяльності правоохоронних органів в Україні.
Тривалий час входить до складу консультативно-дорадчих органів МВС України та ГУ МВС України в м. Києві, проводить системну та наполегливу роботу по здійсненню моніторингу діяльності правоохоронних органів України, захисту законних прав та інтересів співробітників ОВС. Як експерт, приймав та приймає активну участь у законотворчій роботі з питань діяльності правоохоронних органів. Має різноманітні подяки і нагороди в тому числі міжнародні, зокрема відзначений Почесною грамотою МВС України, Подякою Представництва Міжнародної поліцейської авто корпорації в Україні.

Нагороди, почесні звання:

Має різноманітні відзнаки та нагороди державних органів та інститутів Громадянського суспільства. Остання державна відзнака – почесна грамота Міністерства внутрішніх справ України «За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, відданість славетним традиціям органів внутрішніх справ України, плідну працю в ім’я процвітання рідної Батьківщини» (Наказ МВС України від 01.03.2011 року №252 о/с ); Остання міжнародна відзнака – Подяка Представництва Міжнародної поліцейської авто корпорації в Україні.
Науковий ступінь: Готується до захисту кандидатської дисертації з права.

Позапартійний.

Контактна інформація:
роб.тел: +38 (044) 425-90-80;
моб.тел: +38(099) 305-07-09;
e-mail:  zahartchenko.mvs@gmail.com