Привітання до 8 березня

     

     

      Дорогі, Жінки: матері, сестри. Користуючись нагодою хочу привітати Вас від імені «Міжнародного благодійного фонду допомоги дітям сиротам «Надія» з Міжнародним жіночим святом 8 березня і побажати кожній з Вас міцного здоров’я, щастя, благополуччя, вдачі, творчої наснаги, бо виконувати місію жінки-матері це велика творчість, постійний аналіз, імпровізація відносин, вміння в кожній ситуації бути мудрою, толерантною, стриманою, бути берегинею домашнього затишку. Від Вас, дорогі Співвітчизниці, залежить міцність сім’ї і щастя Наших дітей. Хоча ми всі жінки-берегині, але в Україні існує проблема сирітства.

     Ми пропонуємо провести в Україні благодійну акцію, котра б мала назву: «Не залишайте сиріт на одинці з гіркою долею» і запрошуємо до співпраці з такою категорією дітей, бо на нашу думку чужих дітей не буває і якщо такі діти потребують уваги, активного втручання в їх життя, навчання та виховання, то Ваша допомога і дії в цьому напрямку, дорогі матері і сестри, Жінки, принесуть особливі плоди людяності, чутливості не тільки в душах цих дітей, а і в наші: ми поборемо байдужість, неуважність не тільки до цієї категорії діточок, але й самих до себе, тільки через любов до ближнього можна пізнати і полюбити себе. Задумайтеся, дорогі Жінки, часто занурюючись в життєві проблеми ми не помічаємо перш за все себе і стаємо байдужими і черствими.

      Фонд «Надія» закликає всіх небайдужих Жінок, де б Ви не були: в селі, в селищі міського типу чи в місті, поверніться обличчям до цих діточок і вони Вам віддячать своєю любов’ю, радісною посмішкою, особливою дитячою увагою. Це ж діти, які з раннього дитинства позбавлені материнської та батьківської любові, ніжності, матеріальної стабільності. Правда, вони ще маленькі, але в кожного вже своя гірка доля, кожен по-своєму переживає і оплакує її, не розуміючи, що з ними коїться в цьому світі, а головне в силу свого віку і маленького досвіду нічого не можуть не зробити, не виправити. Ці дітки повністю залежать від нас: від нашого досвіду, нашого розуміння подій, понять, знань, і якщо ми чесні, добропорядні, доброзичливі, співчутливі – ми зможемо в них своєю добротою розмножитися в сотні разів. Тому, звертаємося до Вас, дорогі Жінки, берегині доброти та благополуччя, давайте разом будемо долати грубість, не вихованість, байдужість.

      Ми з великою вдячністю підтримаємо всі пропозиції Жінок України і Всесвіту, во благо дітей, і обов’язково відзначимо Ваші добрі справи на нашому сайті. Нехай ці діти, повірять в добро, безкорисливість і кожен з них в майбутньому буде добрішим, людянішим, наполегливішим в прагненні зробити цей світ кращим.

        Ми вдячні за всяку увагу до наших слів і готові до співпраці.

       З повагою до кожної Жінки, Матері-Берегині, готової встати на захист сироті. Ще раз, дорогі, любі Жінки, вітаємо Вас зі святом ВЕСНИ – 8 БЕРЕЗНЯ.

Правління Фонду «Надія» та Президент Фонду,

кандидат педагогічних наук Катанова Н.В.

P.S. e – mail: foundnadiya@gmail.com

e – mail: nv_katanova@ukr.net

www.01.org.ua

НЕ ЗАЛИШАЙТЕ СИРІТ НА ОДИНЦІ З ГІРКОЮ ДОЛЕЮ!

     За власні кошти нашим Фондом були закуплені м’які іграшки на Новорічні свята 2018 року, та були передані дітям, як заохочувальні подарунки в Дитячі будинки сімейного типу. Фонд «Надія» закликає всіх небайдужих людей, де б Ви не були: в селі, селищі міського типу чи в місті допомагати проводити святкові заходи в тих закладах, які знаходяться поблизу від Вас де діти сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти інваліди дитинства, чи ВІЛ-інфіковані. Провести один чи два заходи, це не обтяжить Вас, а дітям – радість.

      Це ж діти які з раннього дитинства позбавлені материнської та батьківської любові, ніжності та матеріальної стабільності. Правда, вони ще маленькі, але в кожного вже своя гірка доля, кожен по-своєму переживають і оплакують її, не розуміючи, що з ними коїться в цьому світі, а головне в силу свого віку і маленькому досвіду нічого не можуть не зробити, не виправити. Ці дітки повністю залежать від нас: від нашого досвіду, нашого розуміння подій, понять, знань, і якщо ми чесні, добропорядні, доброзичливі, співчутливі – ми зможемо в них своєю добротою розмножитися в сотні разів. Тому, звертаємося до Вас, добрі люди, давайте разом будемо долати грубість, не вихованість, байдужість.

     БО «Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям сиротам «Надія» був створений 09.07.2015 р. за ініціативою студентів-волонтерів сиріт вищих навчальних закладів м.Києва. До Новорічних свят 2015 р. Фонд офіційно звернувся за допомогою до великих українських «шоколадних» корпорацій допомогти організувати свято для деяких дітей сиріт Дитячих будинків сімейного типу (тобто адресно) виділити подарунки з солодощами, але вони відмовили надати «солодку допомогу», так як у них закінчився «ліміт на благодійність» – це було сказано представником «Благодійного фонду Петра Порошенко» Колобовим Андрієм Андріойвичем. Детальніше… Тому, на той час студенти зібрали кошти зі свого студентського середовища і зробили цим діточкам справжню казку. Детальніше…        

      Користуючись нагодою, ми хочемо звернутися до студентства України та молоді, не залишайтеся байдужими, і хай ніколи у Вас не буде ліміту на благочинність, благодійність та людяність. Долучайтеся до нас, адже діти – це наше майбутнє!!!

      Ми з великою вдячністю підтримаємо різні Ваші пропозиції і обов’язково відзначимо Ваші добрі справи на нашому сайті. Нехай ці діти повірять в добро, безкорисливість і кожен з них в майбутньому буде добрішим, людянішим, наполегливішим в прагненні зробити цей світ кращим.

      Ми вдячні за всяку увагу до наших слів і готові до співпраці. З повагою до кожної людини, готової встати на захист сироті.

  

Правління Фонду «Надія» та
Президент Фонду, кандидат педагогічних наук                  Катанова Н.В.

P.S. e-mail: foundnadiya@gmail.com
e-mail: nv_katanova@ukr.net
www.01.org.ua

Студенти НПУ ім.М.П.Драгоманова зв’язали для дітей сиріт пінетки для малюків та капці


 

04.01.2018 року студенти НПУ ім.М.П.Драгоманова власноруч зв’язали для дітей сиріт капці, шкарпетки, а для зовсім маленьким – пінетки. Ми хочемо, щоб ці, передані малюкам речі зігрівали їх не тільки фізичним теплом, а й душевним.

 

Про співпрацю з Африканською радою в Україні та Громадським Рухом «Соціальне Відродження» 

      30 грудня 2017 Президент Африканської ради в Україні Діалло Исса Садіо та Громадський Рух «Соціальне Відродження» в особі Голови Правління «ГРСВ» Романенко Михайла Валерійовича – проявили не байдужість до проблеми сирітства в Україні і запропонували свої пропозиції, програми та бачення позитивного подолання цих важких соціальних реалій.

      Для цього вони звернулися до Міжнародного благодійного фонду допомоги дітям сиротам «Надія» з пропозицією співпраці та створення спільних програм на зміцнення здоров’я дітей сиріт, профорієнтаційної роботи, а саме створення центрів професійної підготовки: різноманітних курсів теоретичного та практичного засвоєння фахових знань різних професійних направлень. Для виявлення рівня професійного вишколу запропоновано організацію та проведення різноманітних професійних заохочувальних конкурсів.

      Запропоновано створення центрів вивчення іноземних мов, а також організацію поїздок дітей в сім’ї інших країн світу. Це дасть можливість дітям вдосконалити рівень знань з іноземної мови в практичному плані.

Президент Фонду «Надія», кандидат педагогічних наук                               Катанова Н.В.

Діти сироти Дитячого будинку сімейного типу «Родина Дагдій» займаються вишивкою бісером

Діти сироти Дитячого будинку сімейного типу «Родина Дагдій» займаються вишивкою бісером. Мама Таісія Олексіївна скеровувала і скеровує своїх 14 дітей до створення мистецьких робіт своїми руками. Так в вільний від шкільних занять час діти займаються спортивними іграми, приготуванням кулінарних витворів та вищивкою бісером. В придбанні бісеру та заготовок картин для вишивання просимо допомогти цій родині тел. 067 194 15 67. Ознайомитись з роботами Ви можете у галереї