Міжнародний благодійний фонд
допомоги дітям сиротам "Надія"

"Чужих дітей не буває"

Катанова Н.В.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Освіта

вища (спеціаліст філології, викладач і перекладач). Закінчила в 2008 році Санкт-Петербурзький державний університет (СПБДУ) за фахом: «шведська мова та література».

Трудова діяльність

Травень 2008- Липень 2015

Асоціація гідів-перекладачів Санкт-Петербургу

Посада: Гід-перекладач та екскурсовод по музеям і передмістях Санкт-Петербургу, авторські програми, супровід бізнес-делегацій, усний і письмовий переклад

Грудень 2014- Липень 2015

Нікольський Коледж при Російській Християнській Державній Академії в Санкт-Петербурзі (РХДА)

Посада: викладач англійської та шведської мов для груп учнів 16-ти років

Громадська діяльність

З серпня 2015 року є членом української волонтерської групи «Музейні бджоли», які роблять маскувальні мережі для військової техніки і снайперів, а також картини для дітей. Група займається збором і доставкою необхідних речей і продовольства для фронту.

Мотивація

Я вірю в те, що можу брати участь у налагодженні міжнародних контактів України зі світом, зокрема зі скандинавськими та англомовними країнами в галузі поліпшення життя, освіти та особистісного розвитку дітей сиріт. Моя гуманітарна освіта і професійний досвід дозволяють брати участь в такому проекті.

Я хочу вкласти свої сили і знання в те, щоб долею таких дітей в сучасному світі був не страх, відчай і деградація, а протилежні цьому процеси. Взаємодопомога людей світу в подоланні страху і можливість вибору своєї долі з урахуванням знань і досвіду – це дорослішання, а також опір падінню як окремої особистості, так і всього світу в безодню минулого, яке не передбачає ніякого майбутнього.

Падіння повинно бути не тільки зупинено, а й перетворено в зліт. Кому як не дітям вчитися не падати, а літати? Уміння облітати думкою великі відстані і бачити і робити добро яке один раз врятує їх і не тільки від бід, втрат і горя, яким ми всі змушені опиратися зараз, а й сіяти зернятка накращих людських якостей: порядності, толерантності, чесності.

Контактна інформація:
тел. роб. +38(044) 425 90 80;
тел. моб. +38(098) 579 46 97;
тел. моб. +38(066) 549 33 41;
e-mail: himlagott@mail.ru